| PoeTuL05 a întrebat:

De ce sunt asa talentat in a intra in zona prieteniei?laughingcum poti sa nu intri?

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Un portofel gros si un bmw

| Nordic a răspuns:

You got Friend Zoned. Te-am înțeles. Uite, când o fată îți zice "te plac doar ca pe un prieten" zii că nu poți fi prieten cu cineva care tocmai ți-a fărmat inima. Tu nu te vei gândi nici odată la ea ca la un prieten. Deci acționezi direct și spui că nu vrei să fi un simplu prieten. Mai bine fără ea decât să te prefaci că ești amicul ei și să o vezi cum se îndrăgostește de altul și proasta vine la amicul ei bun (tu) și îi cere sfaturi în legătură cu faptul că ea place pe altcineva, ea știind că de fapt și ție îți place de ea.

| Nordic a răspuns:

Bă, voi n-ați auzi nici odată de Friend Zone? (zona prieteniei) E atunci când îți place de o fată dar acea fată îți dă răspunsul tâmpit "te plac ca pe un prieten". Ați mai învățat ceva azi copii.

| AnyAnA99 a răspuns:

Unii se chinuie sa aiba si ei cativa prieteni si tu te vaiti ca ai prea multi? laughing

| h3r a răspuns:

hee hee
Te chinuie talentul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce anume te referi mai exact? In viata reala oamenii nu pot trai singuri. Au nevoie si de prieteni.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Să fii sensibil, finuţ, deăla care complimentează. Cine dreacu are nevoie de un prieten sensibil?

| Alexaaxc a răspuns:

Eu inteleg la ce te referi, dar nu e nici o reteta ca sa faci fetele sa iti cada la picioare-lasa asta sa vina natural. Pana la urma sa fii tu si sa te distrezi asteptand-o pe "Ea" sa vina va fi mai bine de cat sa te fortezi sa fii cineva care nu esti sau nu te caracterizeaza. Pana la urma esti in "the freind zone", puteai sa nu fii nici acolo.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui rolling on the floor, nu poti sa stii forever alone, laughing, iti mai trebuie amici...

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui rolling on the floor, nu poti sa fii forever alone, laughing, iti mai trebuie amici...

| Blu3Smyle a răspuns:

laughing Simplu daca esti in zona prieteniei si vrei sa urci daca am inteles bine spune-i ca o placi sau cal placi happy

| VereviţaaaCiorditoaree a răspuns:

Uite un sfat de la o fata...laughing
Daca un baiat sta tot timpul dupa mine si face ce vreau eu la un moment dat ma plictisesc de el. Fa pe inabordabilul. Asa o sa te placa. Poate pentru ca va intelegeti asa bine si nu ii dai semne ca o placi ea intelege ca ii vrei prietenia. Fetele isi doresc de obicei un cel mai bun prieten baiat. De ce?! Pai pentru ca intr-un fel sunt mai intelegatori si stiu sa pastreze un secret.Nu barfesc.Etc, etc. Si cand gasim un baiat in care avem inceredere il bagam la friendzonelaughingAsta daca nu ne da semne ca ne place.happy

| bengalezuxxx a răspuns:

La fete cred ca te referi.prima oara fii dragastos complimenteazale caut-o ofera-i atentie si dupa un timp nu o mai pupa asa in fund intelegi.asa trezesti interesu in ele majoritatea fetelor vor baieti rai nici nu stiu de ce. daca esti mai indiferent iti sare in brate. daca esti tot timpu baiatu ala dragut nu merge sper ca te-am ajutat

| Kolarov2 a răspuns:

E greu sa eviti friendzone-ul.