| anonim_4396 a întrebat:

Poti cumva evita zona prieteniei?

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Da, jucând totul pe o carte de la început!

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Evident ca o poti face foarte usor, asta daca ai orgoliu si minte. Te joci tu cu mintea ei si nu-i dai de inteles ca o placi.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Te cred, asa nu ai reusit nici tu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu nu ma arunc primul si nu spun primul ca plac pe cineva, e greu sa-mi placa cineva.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e domnule doar nu te stiu de atatia ani

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Esti nebun daca ai impresia ca sunt chitit pe agatat, sunt strateg cu ele, de foarte multe ori indiferent/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Raspuns tipic unui mascul omega

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iar asta e raspunsul unui om fie beat sau putin dus cu scufita.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Adio omega

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Degeaba te joci daca nu te place, orgoliu e ceva negativ care face foarte rau persoanei in cauza, e dobandit in urma unor complexe din trecut. Daca te place simti imediat fara sa faci jocuri. Si daca ii dai semn ca nu o placei sau ca da, ce conteaza daca ea nu se simte atrasa? Nu conteaza deloc. Daca simti ca nu te place, daca ai minte iesi din joc, nu iti mai pierzi timpul, asa ca e cam pe dos.
E ca si cum una pe care nu o plac (mai ales ca la mine s-a si intamplat si nu odata cand m-au placut 3-4), degeaba se juca ea sa-mi arate ca e indiferenta, ca nu ma place doar asa vezi doamne sa ma atinga pe mine ca nu cedeaza, daca pe mine nu ma atrage, am evitat diplomat contactul. Nu ma intereseaza sa cedeze sau nu.
Iar si daca te place mult, daca te joci cu ea sa te faci ca nu o placi desi o placi, ii faci rau, deci e lipsa de minte, ca daca te place, nu e nevoie sa ai atitudinea asta ca sa te placa mult, te va place foarte mult asa, deci asta e, hai sa nu mai visam ca nu ne ajuta cu tot felul de jocuri inutile.

Cand se ajunge la planuri din astea e clar ca nu esta atractie reciproca, altfel nici nu se mai ajunge sa se puna problema de jocurile astea ieftine.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Logic ca nu a reusit si nici nu are cum sa reuseasca.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Sobolanul rosu in seara asta era beat

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

AAA, atunci e altceva.