| geox_7526 a întrebat:

De ce sunt indragostita de mai multi baieti?

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Nu cred ca esti indragostita de mai multi baieti... pur si simplu nu ai gasit baiatul ideal pentru tine.in schimb, ai gasit in acei baieti...thinking ceva ce iti place.de exemplu: iti place de adi pentru ca e romantic, de alex pentru ca e frumos, de liviu pentru ca e destept etc. tu cauti un baiat in care sa ii regasesti pe toti cei de mai sus happy, un baiat care sa aiba toate acele calitati

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Indragostita nu esti...esti doar atrasa, acum este varsta in care te schimbi moral, mental si desigur te atrage celalalt sex.winking

| Paula007 a răspuns:

Oare ?

| cOnTexT a răspuns:

Pai e clar ca te atrage doar fizicul lorwinking... e varsta cat ai 13 14 15 ani? Incearca sa privesti peste fizicwinking nu aia conteaza

| Ana_6509 a răspuns:

Nu cumva confunzi tu dragostea cu atracţia fizică?

| aly_2338 a răspuns:

Indragostita esti doar de unul, pe ceilanti ii simpatizezi, numa trebuie sa te decizi de care esti indragostit.parerea mea:d