| Stropdeploaie a întrebat:

De ce te-ai despartit de fostul iubt/ă? De ce te-ai desparti de actualul iubit/ă?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

De primul iubit m-am despărțit pentru ca sa comportat urat, adică a vorbit chestii aiurea la adresa mea pe care le-am aflat mai tarziu.
De al doilea m-am despărțit pentru ca, cred eu ca nu m-a iubit îndeajuns.Adica de cand ne-am luat ceva nu a fost in regula dar eu fiind mai copila am tras cu dintii sa rămânem impreuna.Am stat câțiva ani cu el doar ca in toti astea am intampinat multe probleme.Am avut si momente frumoase doar ca el nu vroia sa faca decat ce vroia, ma considera o copilă si de multe ori avea o atitudine părintească fata de mine.Nu am mai primit afectiune din partea lui si ma simteam o menajeră, la un moment dat a devenit si violenent si treptat ne-am îndepărtat.Probabil ca si ai lui au avut un impact negativ asupra noastră, am stat la ai lui si interveneau frecvent iar el le lua apărarea.Chiar si dupa ce ne-am mutat tot si-au băgat coada si eu nu am mai vrut sa traiesc pe cap cu niște oameni ce vroiau sa faca din mine sluga si bătaie de joc.
Cu actualul mai suntem impreuna.

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Tu esti cu recensamantu puiule?
laughing

| Bozgi200 a răspuns:

1. Înșelat
2. Face unele chestii ce mă deranjează enorm. Dar nu as putea sta separat de ea mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut eu norocul sa mă despart de vreuna.

Asta e una din întrebări ce toți dau vina pe partener, dar niciodată nu e vina lor, că nu au făcut ei ceva gresit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă era măritată.

| LPCTSTR a răspuns:

Singurul meu iubit, desi sunt mascul, este, a fost si va fi "Rheinmetall Borsig Waffenträger", uneori mai fac adulterisme cu "Panzerkampfwagen E-100" desi visez de ani la "Progetto 46" happy