| alice_3838 a întrebat:

Cum imi recuperezi fostul iubit daca eu m-am despartit de el?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Avand in vedere ca tu i-ai dat papucii, el mai poate simti ceva pentru tine. Incearca-ti norocul. Explica-i ca acum ti-ai dat cat de greu iti este fara el, ca inca il iubesti si ca vrei sa mai fi inca o data cu el. Dar, inainte sa ii spui toate acestea, ca sa nu-ti pierzi mandria si sa nu te simti prost dupa aceea, afla intai daca are prietena. daca are, asteapta-l, nu incerca sa-l desparti doar pentru ca vrei sa fie al tau, pentru ca el s-ar putea sa nu mai simta ceva pentru tine. Daca nu are prietena, trebuie sa ti cont de niste treburi: trebuie sa-l iei incet, cu mici complimente, cu mici alintaturi, sa te dai putin cate putin pe langa el. Astfel nu-l vei lua pe nepregatite cand iti vei cere o a doua sansa cu el. Daca iti accepta cererea, fi foarte atenta cu el si incearca sa nu te mai desparti de el, decat daca esti foarte sigura ca relatia voastra nu va mai merge. Daca nu-ti accepta cererea, nu te lasa, continua pana ce o sa-l cuceresti iar. Tot ce trebuie sa faci este sa te aranjezi putin, sa iei o atitudine sexy si cool si sa-i demonstrezi ca tu esti persoana potrivita pentru el.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Iti ceri iertare ca nu ti-ai dat seama ce ai pana cand nu l-ai pierdut. Daca e musai sa-l recapeti atunci trebuie sa-i hranesti putin orgoliul.

| alexro93 a răspuns:

Depinde de ceea ce simte el pentru tine...adica daca te iubea si l-ai facut sa se simta umilit s-ar putea sa nu-ti reuseasca din cauza orgoliului luiwinking

| IoanaStn1996 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.el nu da semne ca m-ar vrea inapoi, iar eu nu mai stiu ce sa fac sa'i atrag atentia. devine tot mai indiferent si m-am hotarat sa renunt... poate nu merita timpul pierdut... daca el inca tine la tine, mai poti avea o sansa, dar trebuie sa profiti din plin de ea. asigura-te ca nu are pe altcineva, si apoi fa'l sa se indragosteasca din nou de tine. sper sa reusesti. bafta