| anonim_4396 a întrebat:

De ce toata lumea e disperata sa-si gaseasca "perechea" de la nici 16-17 ani? Ce e asa de rau in a fi singur? Adica.....nu trebuie sa fi indragostit pentru a putea face sex cu cineva sau pentru a te distra, dimpotriva, eu consider ca e mai placut daca esti "liber"...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Deoarece fetele sunt catalogate curve daca fac sex fara sa fie dragoste la mijloc si baietii nu pot face sex cu o fata de rand( adica nu prostituata) asa fara sa aiba o relatie pentru ca fetele nu accepta. Prietenii rad de ei daca nu au prietena pentru ca ii gasesc neatragatori. E placut sa fii liber dar libertatea are un pret.

| h3r a răspuns:

Nu le e teamă de singurătate, ci așa sunt ei, curioși de necunoscut.

| sayWhaaat a răspuns:

Pentru cei care nu au fost niciodata intr-o relatie, iti dai seama ca sunt curiosi, cei care au fost, stiu ca e mai bine singur laughing

| Larisssaa a răspuns:

Curioşi... laughing

| xCrazyGirl a răspuns:

Forever alone :3 laughing

| BlitzkriegJack a răspuns:

Eu sunt intr-o relatie si post spune ca senzatia este deosebit de placuta. Insa depinde, sigur, de ce fel de om esti. Nu vreau sa ma laud, sau ceva, dar mie imi ia mult timp sa imi dau seama daca vreau sa fiu cu o fata.