| yuhuu a întrebat:

De ce toate(aproape) fetele sunt t*rfe si alea(putine) care nu sunt, nu ne atrag? thinking

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Peste 10 ani vei gandi altfel, nu generaliza.

| Anet a răspuns:

De ce bagati voi toate fetele in aceeasi oala, doar datorita faptului ca ati dat peste una care v-a pus capac? waiting

| niki a răspuns:

Nu ai tu nici un drept sa vb asa de TOATE femeile, in primul rand la anisorii ce ii ai habar nu ai ce e o tarfa! invata sa respecti femeile si o sa ai surpriza sa vezi ca sunt o gramada de fete respectabile!

| VacutzaRoscata a răspuns:

De ce toti [aproape]baietii sunt curvari si vor numai sex?

| love_1456 a răspuns:

Pentru ca voi baietii crede'ti ca o fata care arata bine e tarfawinking

| ioana_8925 a răspuns:

Pt ca femeile sunt ca locurile de parcare... alea bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati

| 211wasgnij a răspuns:

Parca barbatii sant mai buni, majoritatea au in cap doar doua lucruri, le stii. E foarte usor sa catalogam femeile in doua categorii fara a ne face o mustrare de constiinta.

Răspuns utilizator avertizat
| yuhuu explică:

Da' voi de ce bagati toti barbatii in aceeasi oala doar pentru ca UNUL v'a inselat cu o (alta) tarfa? si nu ati apucat sa le faceti voi asta inainte? raised eyebrows

| yuhuu explică:

Eu am zis "(aproape)"... apoi cine se simte whistling

si @Vacuta: de aia sunt fetele tarfe sa stii... majoritatea fetelor sunt tarfe pentru majoritatea baietilor, si inverswinking care numai asta cauta, iar alea putine "netarfe" sunt pentru aia putini "necurvari"

Dar de ce nu ne atrage o fata 'cuminte' si de ce atunci cand o gasim simtim totusi nevoia sa o inselam (inaintea EI)?

| deea4youu a răspuns:

Buna! Majoritatea fetelor au devenit asa deoarece baietii fac sa para ca asta isi doresc de la o fata,ei fiind atrasi oarecum de astfel de fete, sau cel putin asa pare. Eu sunt fata si observ asta la baieti ca sunt foarte incantati de ta*rfe, eu incerc pe cat posibil sa fiu eu si prefer sa fiu genul de fata cumintebig grin

| Alexandra_7889 a răspuns:

Pentru ca voi baietii sunteti numai pentru o aventura de o noapte uniiwinking de aia vreti tarfe
citez,, UNII"

| onlyketoops a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare :
De ce aproape toti baietii sunt vulgari si nesimtiti, iar restul romanticilor st ns tocilari cu ochelarii cat casa?

| BaiatSincer a răspuns:

Pai daca unii baieti le f*** pana le dezmenbreaza ce sa-i faci? si de aceea nu ne mai atrag dar in fine

| girl_3711 a răspuns:

Pentru ca aleacare lenumiti voi ''tarfe'' au forme arata bine dar celelte sunt cam ''tarancute ''si nu se dau in spectacol