| inna a întrebat:

De ce un baiat nu stie decat sa faca sa sufere o fata? crying.

Răspuns Câştigător
| impossible93 a răspuns:

Off draguto mai toti sunt la fel...nu te merita in mod sigur caci "Cine te iubeste nu te face sa suferi"
Asa ca ridica-te si treci mai departe fa-l sa devina doar o pata dureroasa din trecutul tau!
Nu dispera caci o femeie cel putin o data in viata intalneste un asemenea "om"...altele au "norocul" si intalnesc mai multisad...

RIDICA-TE SI ZAMBESTE, ARATA-I VALOAREA TA NU-L LASA SA TE DISTRUGA!

32 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fiecare om e diferit si are propriul fel de a fi, nu e bine sa generalizam, ca nici fetele nu sunt toate la fel, si eu am crezut ca baietii nu stie altceva sa faca decat sa faca sa sufere o fata, dar m-am convins ca nu e chiar asa, poate ca ai intalnit numai astfel de baieti, dar vei vedea ca nu e asa cum crezi, mai sunt si baieti care stiu sa iubeasca si sa aprecieze o fata...

| CevaNormal a răspuns:

Hey de ce sperii fetele de pe site happy, nu e corect ce spui tu, mai bine ai spune povestea ta, si noi o sa te ajutam cu ce putem, dar crede-ma ca baiatul cum poate sa faca o fata sa sufere la fel de mult ba chiar mai mult poate s-o faca sa fie cea mai fericita din lume, indiferent ce cred unii, so relax, si spune-ne ce s-a initimplat?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asta crezi tu? Ia spune, cand iesim la o cafea?

| valy a răspuns:

Nu toti suntem la fel...si voi fetele ce va mai place sa va bateti joc de baieti... cel putin eu pana acum o singura fata am gasit-o si pana acum de 2 ani nu si-a batut joc de mine.in rest care mai de care cu minciuni.cu inselat is satul.asa ca nu da vina numa pe baieti

| Cryssy a răspuns:

Nu sunt toti la fel. happy

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Inna, nu trebuie sa generalizam. Nu e chiar asa.
Multi au ajuns sa sufere din dragoste, dar multi au o viata fericita alaturi de partenerul/a lor.
Poate nu ai gasit baiatul potrivit. Gandeste-te doar la cat rau ti-a facut tie, la defectele lui si daca chiar vrei sa il uiti, vei reusi; fi indiferenta.
Gandeste-te ca sunt multi baieti pe lumea asta. da stiu. probabil acum zici ca " Eu totusi doar pe el il vreau" stiu cum e, am trecut si eu prin asta, si eu tot aceleasi vorbe le-am spus. dar pana la urma mi-am dat seama ca nu merita sa suferi dupa cineva care nici nu te mai baga in seama. Hai curaj. Poate dragostea deja te pandeste pe la coltbig hug
Bafta!

| EUSIATIT a răspuns:

Nu generaliza pentru ca si baietii sunt in situatii de genul asta si atunci intrebare.DE ce fetele sunt fitoase si fac sa sufere baietii.nu le intra in voie si si bat joc de ei?

| inna explică:

@harciog... vrea chilie sa ma izoleze acolo pe mine singura! crying

| r8driver a răspuns:

Pentru k asa vrem noi!

| r8driver a răspuns:

Ce ar fi s-a dau si eu stupid la toti...

| kh1ss a răspuns:

Cine te-a mintit?

| daniDeeDee a răspuns:

Nu toţi sunt aşa. :->

| alexdop21 a răspuns:

De ce spui asta? Nu generaliza, pentru ca atunci pot spune si eu ca fetele sunt fitoase si nu inteleg si nevoile unui baiat. Marea majoritate a fetelor din ziua de astazi sunt foarte egocentriste si egoiste, scopul lor principal este acela de a ajunge la o stare de bine numai pentru ele.

| cary a răspuns:

Ddaca stai bine sa te gandesti ei nu fac fetele sa sufere(cel putin nu toti)toata vrajeala la ei este ca, nu se implica sentimental la fel de mult ca fetele! ca mai sunt si baieti care chiar profita de bunatatea si sentimentele unei fete, asta e altceva... dar sa nu generalizam!

| rap4life a răspuns:

Dar de ce o fata stie decat sa faca sa sufere un baiat...
In diferite relatii sunt probleme, din cauza ei sau a lui, nu neaparat a lui.

| IngerPierdut a răspuns:

Sunt mai multe cazuri. Poate el considera ca se poarta normal...numai ea doreste altceva.Ar trebui sa comunice mai mult cu el, sa-i spuna ce doreste. Poate ca lui nu-i pasa de ea si ii da de inteles acest lucru dar ea prefera sa sufere incercand sa-l cucereasca sperand ca intr- o zi lucrurile se vor schimba, poate ca el o minte ca o iubeste dar nu-i acorda nicio atentie, poate ca...

| AdeLina a răspuns:

Eeee nu stie numai asta. oh go on... Iti spun si eu ce ti-au spus aproape toti... Nu generaliza... Si eu am dat peste multi dobitoci sa spun asa... Dar trece... Toti suntem oameni... Suferim si facem pe altii sa sufere... Crezi ca tu nu ai facut pe nimeni sa sufere pana acum? Doar k nu-ti dai seama... Incearca sa te relaxezi si sa astepti... Va veni si timpul printului tauwinking
pup:*

| night_crawler a răspuns:

Cine ti-a spus asta?!?! laughing ...mai sunt si cazuri in care baiatul sufera dupa o fata day dreaming

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Asa sunt toti.Trebuie sa fi tare si sa treci peste, sa-l uiti. O sa fie greu la inceput dar gandeste`te ca nu te meritawinking.

| sheid a răspuns:

Eu am inteles intrebarea astfel : De ce un baiat nu stie decat sa sufere dupa o fata? raspuns: in cazu meu, eu am fost cel ce a suferit happy deci. nu stiu, e mai usor sa fi rau cand vrei sa fi bun si nu ai cu cine.winking

| sheid a răspuns:

Eu am inteles intrebarea astfel : De ce un baiat nu stie decat sa sufere dupa o fata? raspuns :in cazu` meu eu am fost cel ce a suferit. nu stiu. e mai usor sa fi rau cand vrei sa fi bun si nu ai cu cine.winking

Răspuns utilizator avertizat
| smy a răspuns:

Acum faci discriminari dar partial ai dreptate si ei ranesc pentru ca nu stiu cum te simti sau gandesti si din incercarea de a te impresiona sau orice alt motiv calca stramb!

| Alex Ionescu a răspuns:

Foarte corect night_crawler. Eu sunt o victima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depindeoh go on.
Bine. marea majoritate a baietilor si A FETELOr asa sunt. niste crv si ele da si baietii.
Pentu ca omenii au o statisfactie pentru in face rau!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca noi permitem asta. Daca noi am avea puterea sa spunem NU, sa nu ne lasam "vrajite"(vorba unui prieten) de oricine si oricum, sa fim mai realiste, atunci nu am fi o prada atat de usoara si s-ar gandi de 2 ori inainte sa faca un pas gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! Probabil nu ai intalnit inca baiatul care sa tina la tine, sa te iubeasca si sa te respecte. Mai cauta! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna am o singura deceptie azi.Ma deprimi. Tu n-ai auzit ca baiatul vrea chilie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa si am uitat! ala care face o fata sa sufere nu e baiat. e un dobitoc! eu m-am vindecat de asta intre timp.winking big grin