| Anonimm30 a întrebat:

De ce unii barbati de peste 30 de ani sunt singuri si virgini? Exista femei virgine la 30 de ani?

45 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru AlexValentinn):

Dovedeste asta

| AlexValentinn a răspuns (pentru RAY):

Dovada exista pe internet, este dovedit de altii, sunt o gramada de articole despre asta, cand ai aflat de internet? ieri?

| RAY a răspuns (pentru AlexValentinn):

Pe mine nu ma intereseaza articolele de pe net, nu sunt o dovada

| AlexValentinn a răspuns (pentru RAY):

Atunci du-te si experimenteaza traumele care le-au avut altii si vezi dupa aia daca ti se pastreaza orientarea sexuala sau nu.

| AlexValentinn a răspuns (pentru RAY):

Nu te intereseaza articole studiate si dovedite, dar stai pe un site ca TPU si ceri pareri sau dai sfaturi, nu e un pic cam ciudat?

| RAY a răspuns (pentru AlexValentinn):

Ganna și colegii săi au folosit, de asemenea, analiza pentru a estima că până la 25% din comportamentul sexual poate fi explicat de genetică, restul fiind influențați de factori de mediu și culturali - o cifră similară cu rezultatele studiilor mai mici.

ai dreptate, dar pe mine nu atrag barbati
https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6

| cristi202 a răspuns (pentru Frank51):

Mie, la 19, daca păţeam ce ca pățit prietenul tău, fugeam de acolo ☺. La 14, faceam volei de performanta, am mers cu echipa, 12 băieți eram, in tabara la Navodari, si era ore acolo si echipa de fete, tot 12. In ultima seara, distractie mare organizată de tabara, discoteca, dans, etc. Băietii au vrut să fim impreuna cu fetele. Ar fi fost frumos, 12 cu 12, fiecare si-ar fi gasit o pereche. Eu, de timid ce eram, le-am stricat planurile, nu am mers cu ei si o fata sigur s-a simtit prost ca a ramas singura. De atunci sunt perfect de acord cu ce au zis băieții, ca am fost prost. Ar fi fost asa de frumos daca eram toti impreuna!

| RAY a răspuns (pentru AlexValentinn):

Eu stiam ca era gena aia, dar studiul ala a dovedit ca nu in totalitate

| Legion7X a răspuns (pentru Frank51):

Și ce ar trebui mă rog să facă în restaurant dacă aia i s-a pus în brațe după tine și i-a spus "te vreau? laughing laughing De ce nu a legat o prietenie aparte, schimb de numere de tel șmd fară faze sau replici de prost gust făcute în bătaie de joc.

| Frank51 a răspuns (pentru Legion7X):

Eram prieteni, gen 2 gasti comune de prieteni, si cam asa se formeaza relatiile clasice, din glume de genul. Daca ai peste 25 de ani iti dadeai seama.

| Legion7X a răspuns (pentru Frank51):

Am 27 stiu ce vrei să spui. Dar una este când o fată îi place de tine într-un anumit stil aparte și tu o simți. alta este când joacă teatru cu tine pentru o reacție de grup, și de obicei este cam indiferentă cu tine nevrând să aveți nimic în comun. Cred Este o diferentă.
.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca nu au gasit persoana si momentul potrivit, pentru prima intrebare.

Pentru a doua intrebare... sigur exista.

| Violleta2022 a răspuns:

Singuri si virgini la 30 de ani?
Ori foarte zgarciti, ori impotenti.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Dacă sunt unii de peste 30 de ani virginii s-ar putea să aibă probleme de natură medicală, psihice sau altfel de probleme

| Constantincosty25 a răspuns (pentru Catrice):

Perfect