| catalinoprescu a întrebat:

Salutare.
Am si eu o curiozitate si cateva intrebari. Poate suna stupid dar chiar sunt curios.
Mai exista femei virgine? De ce intreb asta? Din toti prietenii si amicii mei (cam 30 la numar), decat 2 dintre ei au facut sex cu o fata virgina. Sa inteleg ca sunt barbati care au facut sex cu mai multe virgine?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, unii, ar altii doar cu una.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca se prea poate ca unii sa dezvirgineze mai multe fete fecioare. Depinde de norocul fiecaruia in parte. happy

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca unii fac sex cu mai multe virgine si altii nu gasesc nicio virgina cu care sa faca sex.

| kavasaki99 a răspuns:

Numa virgine am prins frate smr

| Blonda00 a răspuns:

Eu sunt virgina și am 17 ani