| anonim_4396 a întrebat:

Curiozitate: Exista barbati care sunt atrași de femei/au relații cu ele, dar cand sunt singuri si vizioneaza filme porno le preferă pe cele gay?

Răspuns Câştigător
| DevaPathPain a răspuns:

Ar inseamna ca sunt bisexuali. Un hetero convins, ar simti o repulsie cand vede gay, scarba chiar, nicidecum sa se excite. Daca o face, are 100% si o aplecare (te-ai prins?) spre asa ceva.

2 răspunsuri:
| Lawrrrr a răspuns:

Dacă "acești bărbați"? ar dori sa vorbească cu o persoana din cadrul comunității lgbt pe tema asta, sa-mi dea mesaj, haha

| Vanesa87 a răspuns:

E cu du-te vin-o nu cred ca esti nici macar bisexual, bisexual nu esti nici macar dupa ce ai contact 1 2 3 ori cu un barbat,ce faci tu cred ca tine mai mult de ego-ul tau,simpti un grad de excitare la anumite chestii,principii,aspecte,intre sexul real si cel fictiv sunt mici mari diferente,nu mi se pare ceva alarmant,sau ciudat, eu consider ca este normal, daca te ajuta, si eu ca femeie ma excit cand vad ceva care ma atrage sau mai urmaresc femei din cand in cand, doar ca eu am si practicat, si de aceea imi permit sa spun ca exista mari diferente intre realitate si ceea ce faci tu