| anonim_4396 a întrebat:

De ce unui baiat dupa ce face sex sau in timpul actului sexual ii curge sange?

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

Nu este normal, eu nu am auzit de asa ceva si nici nu am vazut.ar trebui sa mearga la un medic urgent, nu este normal

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e normal sa-i curga sange de nicaieri. Totusi n-am inteles de unde ii curge sange.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

FUGA la medicul UROLOG! Nu e normal sa curga sange! Poate nu ati fost suficient de atenti de unde curge poate fi amestecat, secretiile tale cu sange din el, si e grav!, sau sange din tine si din el si iar e grav, sau doar din el, dar in mod nomal nu trebuie sa curga sange, intelegi? Fugiti imediat la medic, spuneti k e o urgenta, daca e lume cereti scuze, intrati si dati cat mai multe amanunte, pentru un diagnostic corect! Sanatate! Voi nu folositi Prezervativul? FOLOSITI_L MEREU! psiho

carla
| carla a răspuns:

De unde ii curge sange? Nu e normal...sa se duca la un consult medical.

cristian
| cristian a răspuns:

Puisor asa se intampla daca faci sex cu prietena prietenului tau.
O iei in mufa.Pa cuvant.

| CAsToReL a răspuns:

E ceva normal. nu ai de ce sa te alarmezi. nu se intampla la toti baietii, dar exista cazuri documentate. nu se stie inca explicatia dar nu e nimic gravwinking

| LittleZyzy a răspuns:

straight facestraight face cum adica ii curge sange? thinking asta nu e normal. daca prietenului tau ii curge sange de ce nu se duce la doctor? nu stie ca nu e normal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraul preputului/popular ata preputului/ nu este rupta si la fiecare penetrare se rupe mai mult sau inca nu s/a cicatrizat bine, se intampla multor baieti. trebuie sa ai grija cu igiena si sa mergi la un medic indiferent de cauza