| anonymus a întrebat:

De curand mi-am facut un card de bani de la Raiffeisen Bank, am pus 200 de lei si miercurea asta care a trecut l-am luat, am incercat sa cumpar ceva, dar peste tot imi spune ca numarul de card nu este valid, iar cardul este maestro, este adevarat ca pe paypal nu se poate folosi card maestro? Dau funda si vot!

1 răspuns:
| steta23oliver a răspuns:

Salutare. Te sfatuiesc sa mergi la banca pentru a rezolva problema cu cardul tau. Este adevarat ca acet tip de card nu poate fi configurat si pe pay pal sau alertpay. Am si eu un card de la Banc Post MasterCard Taifun, si l-am configurat pe pay pal i-ti trebuie sa ceri de la banca un cod din 3 cifre pentru a face aceasta configurare. Te pot ajuta daca vb pe YM id-ul meu de Mess este steta_oliver Multa Bafta!