| motanwwe a întrebat:

De curiozitate.Un penis lung de 17 cm e bun? Nu vreau raspunsuri gen : degeaba o ai nu stiu cum daca nu stii sa o folosesti sau mare pentru cine? Sau tot felul de chestii de genu...

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Mie imi place emisiune tabu de pe disovery, si te anunt ca maxima este de 20-21 dar doar 5% din populatia lumii o au, in mare parte afro americani. media europenilor este intre 13-14 cm ( nu stiun unde ai vazut-o tu de 22?), iar rasele asiatice au in medie de 12 cm.
Sincer nu am vazut multe penisuri la viata mea, dar am vazut multe emisiuni pe tema asta si am citit destul studii.
Si app, natura nu e atat de idiota, nu ar face penisul mai mare daca vaginul are in jur de 12-14 cm, trebuie sa se potriveasca in mare parte, nu crezi? mai ales ca sunt legate una de alta pentru reproducere.

31 răspunsuri:
| RekDe a răspuns (pentru Brigaela):

Deci nu cred asa ceva, pentru cat % din femei poate sa fie asa? Doar se simte altfel si 2 cm