| xyz111 a întrebat:

De exemplu la un chef ce as putea face ceva mai mult cu prietenul meu decat saruturi, mangaieri. subliniez avem mai putin de 17 ani

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa dansati pana va iese sufletul, sa mai mancati cate-un chips, sa radeti cu lacrimi, sa va imbratisati fericiti, chestiunile intime va privesc direct si personal si orice relatie are nevoie de patru ochi si patru pereti.
Fara suparare.

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Buna,luind in consideratie ca aveti mai putin de 17 ani si nu doriti sa aveti neplaceri in urma unui act sexual, v-as putea sfatui un inlocuitor al sexului -pettingul.
Sper ca o sa va placa ...Bafta.

| just4metin a răspuns:

Dragoste happy