| anonim_4396 a întrebat:

Când un băiat ii face oral iubitei lui fără ca ea sa ofere in schimb nimic, decât mângâieri și săruturi înseamnă ca el o iubește?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu am nevoie sa-mi faca si ea in schimb, daca nu vrea. O fac pe de o parte pentru ca imi place foarte mult sa dau limbi in p@sarica...iar pe de alta parte pentru ca e foarte important pentru mine sa stiu ca o fac sa se simta bine. Prioritatea mea cand fac sex, e sa se simta partenera bine si apoi sa ejaculez eu.

| Ava1231 a răspuns (pentru wildthing):

Ador raspunsul tau, efectiv ador numai cand aud

| ania a răspuns:

Daca o cere de nevasta e semn ca o iubeste.altfel poate fi doar o invitatie sa faca la fel.

| RobertMoon a răspuns:

Înseamnă ca e prea terminat.

| Xpressurself a răspuns:

Asti care tot tatonati terenu indecisi si fricosi. Cand o abordeaza unu care stie ce vrea si ii da gauri o sa uite de voi si libutele voastre instantaneu. Ba mai dai o limba sa tii intrarea umeda da scopul e forezi nu sa prospectezi.

| Willis a răspuns:

Mai devreme sau mai târziu, va simți și ea să facă oral.
Asta dacă o exciți bine și dacă te place și ea măcar puțin.
Altfel, muncă în zadar.
Și caută ea pe altul.

| intrebcenustiu a răspuns:

Inseamna ca e prots rau