| AlexMarian2 a întrebat:

De fiecare data cand ma uit la o colega, observa ca asceasta se holbeaza si zambeste la mine. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| imiiubescmama a răspuns:

As miza pe autism, desi nici sindromul Down nu e de dat la o parte.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti afla motivul "holbarilor" frecvente doar atunci cand vei avea curajul sa o intrebi in mod direct, face2face pentru a-ti spune ce o indeamna sa se comporte in acel mod. Asta in cazul in care nu reusesti sa intelegi motivul mai mult decat evident. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place smug

| Kathrinex a răspuns:

Posibil sa te placa.

| AtomReed a răspuns:

Ii crești nivelul de serotonina și oxitocina

| User237384 a răspuns:

Te place