| anonim_4396 a întrebat:

De la anal poți să rămâi însărcinată?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la anal nu poti ramane insarcinata

| aclean a răspuns:

Nu. Exista insa riscul sa-ti curga sperma in vagin. Foloseste naiba un prezervativ...

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu!

| ARF a răspuns:

Doamne fereste, normal ca nu rolling on the floor

| zone3 a răspuns:

Nu ai cum. Doar ca sexul anal doare foarte tare pana se "largeste gaura". Dar poti folosi lubrifiant si e mult mai ok :*

| Pappi a răspuns:

Nu nu poti laughing

| Akiii a răspuns:

Oh God why?! NU. Poti ramane insarcinata DOAR prin sex VAGINAL! Spermatozoizii trebuie sa intre in contact cu ovulul care se gaseste in vagin!
In ultimul timp am dat numai de intrebari de'astea. Sa stiti. exista si Google, Wikipedia, etc. Mai intai mi se pare normal sa dai un search acolo, dupa aia sa intrebi pe TPU -.-"

| Lolipop96 a răspuns:

Nu

| Androne_Adrian_1990 a răspuns:

Nu poti ramane. ai degand sa incerci?