| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex anal si ejaculez se poate sa ramai insarcinata?

Răspuns Câştigător
| adrian_6031 a răspuns:

Da poti doar in cazul in care barbatul este beat si greseste gaura

31 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, asa ceva nu este posibil dar ai grija exista riscuri de a lua boli cu transmisie sexuala, a bolilor venerice.

| otypa a răspuns:

Nu asa ceva nu se poate, dar inainte sa faci lucrul acesta ar trebui sa te gandesti ca :poti sa primesti ceva boala...

| ada a răspuns:

Asemani marieizet45, in prima parte a intrebari am crezut ca esti baiat, dar in final am am concluzionat ca esti o fata care vrea sa faca sau deja face sex anal si are o temere, aceea referitoare la posibilitatea de a ramane insarcinata in urma ejacularii partenerului tau...Nu este posibil. Dar te intreb si eu ceva...Chiar asa ai epuizat toate pozitiile si te-ai plictisit de sexul normal? E cam periculos din cate stiu eu sexul anal. Daca nu se proteaja, partenerul tau s-ar putea alege cu o infectie, dar, bineinteles, si tu.

| cribus a răspuns:

Nu!

| mariazet45 a răspuns:

Dupa cum ppui prima parte a intrebarii am crezut ca esti baiat, abia in a doua parte mi-am dat seama ca ai putea fi insarcinata, daca tot tu ejaculezi, tot tu faci sex, mai trebuie sa ramai si insarcinata, doamne fereste ai grija la boli de transmitere sexuala si la hiv, e foarte periculos, unde mai pui si riscu aparitiei fisurilor anale care in timp pot duce la cancer

cristian
| cristian a răspuns:

Daca scapi o besina te poti umple de ****.

| benito35 a răspuns:

Imposibil sa ramai gravida.

| anutza1991 a răspuns:

Buna imi dai si mie nickul tau ca sa te inntreb ceva te rog?

| piticu21 a răspuns:

Deci happy Da ba! se poate. in explicarea simpla... sperma nu sta in cur toata ziua, daca nu faci un dus dupa... ma rog... in principiu sunt suficient de multe motive prin care poti ramane sau nu poti ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar intr-o singura situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate faci si hemoroizi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ramai gravida daca faci sex anal sau daca faci sex oral.inca nu esti pregatita pentru astfel de relatii daca nu stii cum functioneaza aparatul reproductor., care nu are de a face in acest caz cu aparatul digestiv. te rog sa mergi la un sexolog sau sa cauti in internet informatii de specialitate in cazul ca iti este rusine de un specialist, in cazul tau este recomandat unul.in schimb, DA! poti ramane insarcinata daca s-a folosit si penetrarea anterioara sau posterioara (adica inainte sau dupa )sexul anal sau oral.foloseste prezervativul si lubrifiant in cazul in care practici sex anal, poti contacta afectiuni foarte grave precum sida sau hepatita (si nu numai)care pot fi mortale sau iti pot face daune -precum fisuri anale sau infectii.nu face penetrari vaginal sau orale concomitent cu penetrari anale, te poti infecta sau evident, contacta diverse boli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal k nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nici o treaba sexul anal cu posibilitatea de a ramane gravidawinking...nu incerca e urat tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si ai sa veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup.in nici un caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ramai... dar e posibil sa iei mwlte boli. si tu si el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. stai linistita ni ramai insarcinata

| spectral a răspuns:

Daca fata e virgina si ejaculez in fundul ei, exista vreun risc sa ramana gravida? happy

| DrAlban a răspuns (pentru spectral):

Nu ma ipractica sex anal o sa te umpli de boli

| DrAlban a răspuns:

Nu mai fa sex anal exista riscuri sa iei boli venerice grave precum negi genitali si o sa risti sa faci kaka pe tine

| DrAlban a răspuns:

In primul rand nu mai practica sex anal in al 2 rand exista foarte multe pericole poti lua boli si in al 3 rand risti sa faci caka pe tine

| DrAlban a răspuns:

Nu

| DrAlban a răspuns:

1.Nu Practicati sex anal o sa luat iboli venerice 2.Risti sa faci kaka pe tine