| invisibleboy a întrebat:

De la cati ani se poate dona sperma?

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

De la 18 ani in sus. Asta daca vrei sa nu ii ceri acordul mamicii, inainte de 18 ani.
Totusi nu fa asta fiindca poate nu o sa ramai ipotent pana la urma.

| sltlp a răspuns:

Nu fa asa ceva. gandeste-te ce se va face. Fara sa stii vei deveni tatic, iar tu vei merge inainte, fara sa si ca acei copii care vor aparea vor creste si ei.

| sinx a răspuns:

Mai bine iti iei un job part-time. Nu crezi ca ar fi mai eficient?

| Reek54 a răspuns (pentru sinx):

Nu poate, are doar 13 ani.

| Reek54 a răspuns:

Sperma se poate dona de la 14 ani, dar cu acordul unuia dintre parinti, iar de la 18 ani in sus poti dona cata vrei, fara sa ai nevoie de acordul cuiva.