| TroubleCrew a întrebat:

De la cati ani te poti tine de mana?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu exista o varsta in ceea ce priveste "dragostea" insa nu trebuie nici sa te lasi influentata de la o varsta frageda (13 ani). Timp, exista. totul se induce de la sine, nu trebuie sa ai 14-15-16 ani pentru a iubi si a tine pe cineva de mana,daca iubesti sa nu iti fie rusine sa arati, chiar si prin faptul ca tii pesoana respectiva de mana, este un gest frumos care iti da tarie mai mare inspre a crede ca [,] partenerul chiar te place
PS. sper sa fi fost inteleasa si sa te fi ajuat happy

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cam de când înveți să umbli pe picioarele tale, dar nu știai și singur sau singură?

| xXCrystyanXx a răspuns:

In principiu, de la gradinita.

| bau0217 a răspuns:

Varsta la care incepi sa te ti de mana o stabilesti tutongue poti si la 3 si la 5 si la 10 si la 20 de anihappy

| Dragooos223 a răspuns:

De la orce varsta big grin a te tine de mana cu cineva nu inseamna neaparat ca esti cu persoana respectiva,, sper ca te-am ajutat funda puppy dog eyes?

| N0name_7278 a răspuns:

Lol :)
Te poti tine de mana cu o fata/un baiat de la cati ani vrei tu
http://www.google.ro/......tp?/imgres