| anonimouse231532 a întrebat:

De la ce varsta apare parul in zona intima la fete?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula in cazul fetelor pilozitatea pubiana isi face simtita prezenta dupa implinirea varstei de 11 ani. Dar este posibil ca pilozitatea din zona ''pasaricii'' sa inceapa sa-si faca aparitia, prezenta cu +/- 1 sau chiar si 2 ani.

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Cam pe la 12-13 ani uneori si mai devreme.

| mihaicelsfant a răspuns:

Poate aprarea si la 10 ani si la 18 ani. depinde de tine. cati ani ai?

| Bernardus a răspuns:

Exact 11 ani, 6 luni, 3 zile, 4 ore, 10 minute si o secunda. La orice varsta incepand cu inceputul pubertatii, care nu incepe la toate la aceeasi varsta, poate sa fie si la 8 ani, si la 14 ani.

| LadySarlac123 a răspuns:

De obicei pe la 10-14 ani.