| Aly359 a întrebat:

De la ce varsta ati inceput sa purtati tocuri? Cat de mari? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

Pe la 14 anibig grin
acum am 16.si port tocuri destul de maribig grin 10.15.big grinsi mai marihee hee
adorlove struck

4 răspunsuri:
| mykydutza001 a răspuns:

De la 17 anihee hee15 cm:d

| BuburuzZzu` a răspuns:

Pai eu de la 14 ani am inceput sa port tocuri...mama nu imi interzice
Iubesc botinele cu toc de 10 si pantofii cu platforma ascunsa:X

| Mgdxx a răspuns:

Pai la varsta de 14 anihee hee. tocul e de 10, 5km:d

| yulysym a răspuns:

Eu de la 13 ani dar cu tocul de 5 cm pentru ca sunt inalta si acum nu prea mai port tocuri decat la ocazii speciale...