| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta se masturbeaza fetele? Dar baietii? Eu nu cred ca o fata sub 16 ani se masturbeaza. Nu am auzit asa ceva pana acum.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cea mai potrivita varssta este la 15 ani pentru ca atuncia simti ce va si nu o faci de nebun uite esta e id meu care vreti sa al luati app imi place sa vb foarte mult despre sex nelu_cipru sper sa al luati fetelor :*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha eu la 7 ani ma masturbam cu o prietena cand era singura acasa dar faceam asta si acasa, eram o mica lesbianalaughing) am aproape 17 ani si iar am apucat sa ma masturbezlaughing desi sunt virgina decii... nu exsta o varsta anume... depinde si de respectivu/a

| davidbuz_1713 a răspuns:

Citez:
Eu sunt baiat si am inceput pe la 10 ani, acum am 14 si am ceva experienta.

Adica ti-o faci cu piciorul? Ce experienta? Nu inteleg. Eu am 15 ani si o fac normal. Cam de la 12 ani.

| Gabriel-florin_Zagan_1990 a răspuns:

Depinde de mentalitate varsta la care copii se uita in pantaloni este de 7 ani si la 13 incep uni fiata amorasa in pat depinde de ce vor sa perceapa

| mvn a răspuns:

Pai... fetele in general nu recunosc acest lucru.nicio fata nu va spune cu cate degete sau cand a facut acest lucru pentru prima data. fetele incep dupa varsta de 15 ani dupa parerea mea. pe cand baietii la 15 ani deja au ceva antrenament laughing)

| moto_3507 a răspuns:

laughingBaietzii nu prea stiu pe la cat incep, pe la 10-11 cand stiu deja ce fac.dar fetele insa dela 8 deja le stiu.in viata ta nu cred ca vei auzi vreo fata"da eu ma masturbez"o fac rar(aproximativ 1 pe saptamana) da si cand o fac o fac cu placere.Nu gasesti fata care stie sa se masturbeze pea mai bine decat pe tinewinking