| timidul96 a întrebat:

Fetele se masturbeaza la fel de des ca baietii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca raspunsul corect/obiectiv este : ''in mod sigur ca DA'', chiar daca majoritatea fetelor refuza sa recunoasca ca si ele se autosatisfac, nu-i asa....ca tot omul. big grin

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,ele sunt monogame, asteapta printul cel frumos pe cal alb, care sa le promita monogamia vietii lor

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Ray nu mai trage pe nas mac.

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Am trecut de mult la iarba e mai bio

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru RAY):

Eu raman la tarhon.

| HazelEyes77 a răspuns:

Posibil ...sunt si ei oameni nu si au nevoi la fel ca baietii. Desi n o sa se laude cu asta niciodata.

| Necunoscut112 a răspuns:

Eu o fac o dată la 2 săptămâni sau chiar mai rar şi până mi-am inceput viaţa sexuală, respectiv la 17 ani jumătate, nu mă masturbasem niciodată. Acum fă o comparaţie cu ce faci tu. În perioadele în care am partener, foarte rar ma masturbez, cam la câteva săptămâni/luni.

| Bernardus a răspuns:

Depinde la ce fata te referi si la ce baiat te referi.

| DenisaDeni11 a răspuns:

Se masturbează, si o fac la fel des, poate nu la fel de des că băieții. Doar pentru că le dispare de multe ori cheful că de sex de altfel, din vina problemelor cotidiene. (Părerea mea)
Dar o fac, și nu mai e chiar un subiect tabu, sau nerecunoscut de femei.