| spawni a întrebat:

De la prima intalnire sa-i zic unei fete ca-mi place de ea si ca vreau sa avem o relatie? funda!

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna idee este, ca nici odata sa nu fii suta la suta sincer cu o fata, va vedea ce disperat esti, si se va satura de tine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca la sfarsit va simtiti bine unul in preaja celuilalt, glumiti si din astea atunci ai putea sa.i spui fara probleme. si pana la urma ea de ce ar accepta o intalnire daca nu vrea o relatie?! in orice caz daca simti ca nu e momentu, ai putea s.o suni ziua urmatoarea si s.o intrebi sau sa.i propui sa iesiti si.i spui atunci sau dupa vreo 2 zile... in orice caz cand obti o intalnire cu o fata treaba e cam terminata big grin

| doc69 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa ii spui ce iti doresti.ce se intampla in continuare se traieste pas cu pas

| Barbiiiiie a răspuns:

Nustraight face! Eu zic sa nu ii spui din prima fiindca fata va crede ca esti disperat dupa ea:p.las-o cateva zile si vezi cum se comporta dupa intreab-o dar dai timp de gandirewinking si nu o stresa pe mess gen : Hai te-ai gandit sau cv de genu! fiidca se va enerva si va spune nu. Fundaa:*puppy dog eyes?