| Sergyo a întrebat:

De o vreme mi-au aparut niste bubitze asemanatoare cu negii da nu-s negi in zona intima mai precis in jurul penisului.la inceput nu am bagat de seama am zis ca e vara si ca de la caldura dar tot numi trec, ce as putea sa fac...

2 răspunsuri:
| piki98 a răspuns:

Incearca sa te dai cu o crema pentru hidratare

| DizzuBizuu91 a răspuns:

Negithinking, daca ai avut contact sexual de la asta poate fi, dar nu e cine stie ce, de obicei se recomanda medicatie cu antibiotice dar cel mai sigur incearca sa mergi la un doctor. Baftawinking