| Andreyyy18 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu, din Pitesti, bratara si lantic de argint (de preferat in set) pentru un cadou pentru prietena mea? in afara de Da si Nu sau bijuteria Diana din centru... Am vazut un model dragut cu inimioara la Holz Silver pe siteul e-argint.ro, dar nu prea am incredere sa dau comanda pe net, poate nu e de argint, poate nu ajuge la timp... Scuzati categoria, dar am nevoie urgent

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Cauta pe la amaneturi ca e mai ieftin
Dar vezi ca in Biblie scrie ca nu vor intra in Rai cei ce au in casa lor aur sau argint!