| cristi28boss a întrebat:

De unde pot sa-mi dau gaura pentru peircing in buza? Si cat costa?

4 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu iti recomand calduros sa te duci la un salon autorizat sa faca piercing-uri pentru a fi sigur ca nu te alegi cu vreo infectie. Nu costa mult, cateva sute de mii de lei vechi. Cei de la salon vor fi in masura sa-ti ofere toate informatiile necesare referitoare la procesul de punere a piercingului si la normele pe care trebuie sa le respecti dupa punerea piercingului ca sa fii sigur ca nu faci vreo infectie. succes

| YourDailyApple a răspuns:

Am eu o bormasina in atelierul meu daca vrei iti fac gratiswinking.

| MidnightLady a răspuns:

Ai putea incepe s-o dai din talpa.

| Ruxiire a răspuns:

Sincer...nu stiu de ce vreti sa va puneti pierc, sa va faceti tatuaje si toate prostiile! Alti oameni au cancer de piele si isi doresc macar o piele normala, sau altii au multe alte prbl de piele! Deci... mai stai si gandeste-te!