| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot scoate si eu subtitrarea la lemonade mouth? pls, am filmul in pc dar nu am subtitrarea si nici sunet la pc sa il pot cauta in romana. pls help :* dau si fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| Alex10Rujan a răspuns:

Scrie lemonade mouth subtritare romana

2 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

@stefanutz94 nu stiu ce nu ai inteles dar am sa repet pentru tine. Am spus ca vreau si eu subtitrarea la filmul Lemonade Mouth, si nu doresc sa scot filmul in limba romana pentru ca nu am driver de sunet la pc. sper ca acum ai inteles. bafta

| yourfriend111 a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/

P.S.: De ce dracu ai scris aici numai tu sti.