| User11547 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Lemonade Mouth"? dar despre Adam Hicks in Lemonade Mouth?:d

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Pare schimbat aici Adam.Adica a trecut brusc de la copilul amuzant din Zeke si lUther in adolescentul pasionat de muzica din Lemonede Mouth.Nu am vazut filmul de inceput(camp e la jumatete l-am prins), dar pot spune ca este un film frumos, care prinde la public.In fond,este vorba despre visul de a deveni cineva, munca in echipa si buna intelegere, dar nu in ultimul rand iubirea pentru muzica.

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

E beton acel film, imi place la nebunie

| TeamRo a răspuns:

Imi place filmul, uite-l aici in romana: http://anime-ro-sub.net/lemonade-mouth-dublat-in-romana-2011/

| User11547 explică:

Da si mielove strucklove strucklove struck