| BlackAngel23 a întrebat:

De unde sti ca sa excitat un baiatbig grin adica ce face? mda stiu putin stupida intrebarea dar is curioasa

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Un baiat se excita atunci cand i se scoala penisul. Stai linistita de aceea este acest blog, ca sa ajutam oamenii care nu inteleg ceva sa inteleaga si sa aflam si noi ceea ce nu stiam!:*
Si oricum prefer sa vad intrebarea asta decat sa te uiti la filme porno, care dupa parerea mea sunt niste porcarii care nici macar filme nu pot fi numite.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un baiat este excitat atunci cand face "boner" adica ii se scoala si se face tare ca piatralove struck

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cand are scula pana in cer laughing)

| Puppetzz a răspuns:

Ii mai creste un picior tongue

... cand se intampla o sa iti dai seama

| BlackAngel23 explică:

No bine asta stiulaughing

| Zartbitter a răspuns:

Un băiat poate să fie excitat fără să aibă erecție (adică fără să i se scoale). Totuși, într-adevăr, dacă un băiat are erecție, e foarte puțin probabil să nu fie excitat :-)

Primul semn de excitare la orice om (adică și băieți și fete) este dilatarea pupilelor. Mai exact, cercul negru din mijlocul ochilor se mărește.
Apoi, uneori, apare ceea ce numim noi „piele de găină", ca atunci când te prinde frigul.
În plus, dacă poți observa asta, i se întâresc sfârcurile, (la fel cum se întâmplă majorității femeilor).
Deseori, vorbirea i se precipită, respirația se întețește, și, bineînțeles, inima bate mai tare.
Totuși, nu e nevoie să urmărești asta în mod special, vei simți la un moment dat. Unii băieți (mai ales cei cu reputație de „macho") vor încerca să ascundă toate aceste semne și să-și păstreze calmul. Dar unele reacții ale corpului nu le poți controla, pupila fiind cea mai importantă :-)

| Baal a răspuns:

Merge in 3 picioare rolling on the floor