| anonim_4396 a întrebat:

Deasupra sau dedesubt? laughing

33 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Legata de patlove struck

| anonim_4396 explică (pentru elasexygagica):

rolling on the floor rolling on the floor
Si cu un calus in gura, tu, mai ales!

| Vizitiul a răspuns:

Deasupra barbiei si dedesubtul buricului. Imi imaginez un buric si pe post de inel ineret coloanei vertebrale, daca e de fracturat vreun matz.

| NatureSelf a răspuns:

Eu de-a supra ta, si inca 120 de baieti depe TPU.
cat despre intrebare, cea mai buna e pentru femeii este dedesubt, de ce? daca femeia se relaxeza, cea mai buna partida de sex.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru NatureSelf):

Stai ca n-am inteles.cum adica deasupra mea tu si inca 120 baieti de pe TPU?straight face

| NatureSelf a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Adica noi astia, am vrea foarte mult sa te ajutam sa-ti dai seama, trebuie s-o simti pe propria piele, dar eu zic ca si amator cel mai relaxant la femeie este sa stea pe spate, nu trebuie sa-si tina muschi incordati.Intelegi? e mai moale cand e penetrata.maincatias.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru NatureSelf):

Aha.te cred.dar invata sa scrii mai intai.mancati-as.winking
oricum mersi pentru raspuns.

| NatureSelf a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Dar tot ti-o manc! nu doar mancati-as.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru NatureSelf):

Sincer ma faci sa-mi para rau ca am pus intrebarea.

| NatureSelf a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Inseamna ca-mi fac treaba bine.cand vad o asa bucata. cine nu i-ar manca-o?

| WweEdge a răspuns:

Ce intrebare...

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru WweEdge):

Nu raspunde.big grin

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru WweEdge):

Se numeste plictiseala. daca intrebarea mea e stupida inseamna ca e prima oara cand intri pe acest site.straight face

| WweEdge a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Tine-ti gura...n-ai ce face da-mi adresata ta si vin sa iti arat daca e dreasupa sau dedesubt.
Du-te pe centura si nu te plictisesti...ai clienti sa iti ajunga pe toata viata ta infecta de sobolan.
Si apropo sa stii ca nu e prima data cand intru pe site... aaaaa, si eu nu am zis ca intrbarea ta e stupida.X-(

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru WweEdge):

Oke.nu ma cobor la nivelul tau.noapte buna.papa :*
te pup dulce.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Mânca-ţi-aş.
De ce violaţi limba română?
Doggie style.

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Asa e.scuze.manca-ti-as.big grin

| MegaOmega a răspuns:

Oricum, numa satisfacere sa fie.winking

| MasterYoda a răspuns:

Fetele adevarate ar raspunde: "la mijloc"

| Foartesecret a răspuns:

MasterYoda tarfele ar raspunde la mijlocsmug

| djmk1988 a răspuns:

Bai copila, uitandu-ma la poza ta de avatar, observ ca nici nu ti s-au copt inca tatele si tie iti arde de intrebari de astea. Ce-i drept, voi sunteti o generatie ****a rau de tot, si sunt sigur ca daca afla maica-ta ce tampenii postezi pe net, te bate pana se schimba guvernul.

| xEmiii a răspuns:

Dedesubt love struck

| BobbyTheOne a răspuns:

Alternatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din lateral laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocosul canta intotdeauna de sus, de pe gard. Nu o sa vezi unul cantand din vreun șanț, decat daca are nevoie de ajutor sa iasa afara rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde vrei tu, important este sa iti placa.

| robert4u a răspuns:

Femeia care sta deasupra are mult mai rapid orgasm decat daca ar avea pe 'cineva' deasupra.

| Șerbănescu_Silviu_1992 a răspuns:

Toate or sa zica dedesubt pentru ca majoritatea care sunt incepatoare le e naspa sa nu se faca de raslaughing deci fetele vor dedesubt baietii cam in orice pozitie doar sa fielaughing

| Șerbănescu_Silviu_1992 a răspuns:

Dedesubt