| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu ma plac toate fetele

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Pai e imposibil sa te pleaca toate fetele, nu poti sa fii pe gustul oricarei fete.

25 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Probabil ca nu esti chiar pe gustul lor... Tie iti plac chiar toate fetele?

cami
| cami a răspuns:

Eee acum si cu tinehee hee ce macho man vrei sa fi? normal k ele mai plac si pe altii, nu doar pe tine tonguehee hee ce intrebare hazliehee heehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

PAI gandeste logic.nici tie nu iti plac toate fetele.asa si ele nu plac toti baietii.happy fiecare are gusturile lui.la unele fete le plac baietii mai amuzanti, la unele baietii mai vorbaretii.fiecare cu gusturile lui.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gusturile nu se discuta...

assiris
| assiris a răspuns:

Fiecare are gusturile sale.

regis
| regis a răspuns:

Poate si pentru ca nu iti ajunge una.

carla
| carla a răspuns:

Hhaha deci, sa inteleg ca tu vrei harem?

| anonim a răspuns:

Mai Ioane, dragi ti-s fetele?
dragi.
dar tu lor?
si ele mie.big grin

| kh1ss a răspuns:

Pentru ca nici tu nu placi toate fetele... este imposibil sa te poti face placut de toata lumea

| Zoombe3 a răspuns:

Ca sa nu le iei tu pe toate! Sa mai ramana si pentru altii. laughing

| Macho a răspuns:

Nu are sens intrebarea asta.tongue

| Wtf9000 a răspuns:

In momentul in care o sa arati ca George Clooney, de exemplu, atunci nu o sa mai ai probleme de genul asta. Pana atunci...

Răspuns utilizator avertizat
| asucme a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar daca ai reusit sa te convingi sa lansezi o astfel de intrebare public (pe net), este evident si raspunsul. Si de dragul sa iti satisfac intrebarea: poate ca nu esti o persoana atat de isteata pe cat au expectante fetele de la tine. asta. iti pot raspunde din ce cunosc pana acum despre tine. din intrebare laughing

| gherghe_9739 a răspuns:

Fetele niciodata nu se plac intre ele cu adevarat din cauza invidiei.

| eu_4161 a răspuns:

Stiu ce zici ca nici pe mine nu ma plac TOATE fetele desi sunt destul de populara (in clasa)... dar unele fete sunt arogante si daca vezi ca nu te plac iti poti gasi un alt grup care te primeste frumos... S aai incredere in ele si care sa nu te minta... ele trebuie sa te accepte asa...pentru ca sunt unele fete care tin cont numai cum arati...cat de desteapta esti...de nivelul de popularitate si alte chestii fitoase...si pe fetele acelea nu le place nimeni... A sa ca mai bine. cauti alt film pentru a nu deveni ca ele... Daca esti in grup cu ele te pot aduce la nivelul lor iar apoi, cand vad ca nu mai ai acele calitati te lasa balta.
A sa ca cauta-ti prieteni adevarati...
Vrei sa fim prietene?

| Teardrop:] a răspuns:

Nu poti sa faci sa te placa chiar toate..gusturile difera de la o fata la altawinking

| leeanna a răspuns:

Pentru ca nici tu nu ai cum sa le placi pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dar nici toate fetele nu sunt plăcute de băieți!
Trebuie să găsești persoana potrivită sau vrei să faci harem?
Succes la fete.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata n-or sa te placa toate. Eu ma multumesc sa ma placa una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te placa toate fetele! nu esti pe gustul tuturor si nici nu trebuie.sincer, tie iti plac toate fetele? mai gandeste-te inainte sa spui asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 3X femeie... buna asta

| d0i0n0 a răspuns:

Pentru ca poate te dai la mai multe sti cum se spune cine se da la mai multe nu ramane cu niciuna

| violetadobra a răspuns:

Nici un baiat/ barbat nu este admirat de tote fetele, dupa parerea mea ar fi de ajuns sa te placa una

| pisyqtza a răspuns:

Poate k te plac. dar nu iti dai seama.