| cristal_7578 a întrebat:

Deci...am 18 ani si ieri mi-am inceput viata sexuala, in timpul actului nu mi-a curs sange doar m`a durut si dupa cateva ore aveam cateva picaturi de sange, putin spre maro... e posibil sa curga sange dupa cateva ore de la actul sexual? mersi :*:*:*:*

4 răspunsuri:
| sclifos a răspuns:

E ceva normal, nu-i nimic grav...do it again!

| Fllly a răspuns:

Da dar ea vrea sa zic ca dupa actul sexual ia curs sange nu in timpu acestuia.am mai auzit asa ceva dar sincer nu stiu ce sa iti zic...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba tot incercati sa aflati raspunsul la intrebari de genu` pe acest site.toti te vor trimite la un ginecolog.fie ca vrei fie ca nu vrei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, la o dezvirginare, curge sange putin.doar se rupe un himen, nu tai porcul?