| Florentypau a întrebat:

Am 20 de ani si mi-am inceput viata sexuala la 16 ani. Prima data nu m-a durut decat foarte putin, si sange nu a curs. Acum la 20 de ani am alt prieten care e mai dotat decat primullaughing si m-a durut foarte foarte tare si a curs sange si in timpul actului, si a doua zi, si a treia zi, ca niste cheaguri mai micute. S-a spart himenul abia acum? Si daca da, de ce continua sa curga sange?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi înseamnă că ăla are cazma in pantaloni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sangerarea la ruperea himenului este infima, putin cantitativ adica si in nicun caz nu dureaza zile. Daca nu este cumva vorba de menstruatie si esti sigura de acest lucru consider ca ar trebui sa mergi la un consult ginecologic sa vezi care este cauza. Succes!