| anonim_4396 a întrebat:

Deci...am o intrebare simpla tongue... Ca si cristiano vreau sa agat o fata si nu stiu cumlaughinglaughing imi spuneti si mie... ca eu nu am dintii cariati

11 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cumpara-ti un catel.De preferinta ceva mic si alb (bichon). Orice fata la care ai sanse va veni la tine sub pretextul "ce catel frumooosss".

| Silvia a răspuns:

1. Te apropii de ea ceva mai mult decat de celelalte fete si vezi daca si ea se poarta cu tine mai special...

2. Vorbesti cu un prieten/o prietena si afli ce parere are despre tine (discret)

3. Tachineaz`o si vezi cum reactioneaza

4. Daca simti ca nici tu nu ii esti indiferent, poti incerca sa o saruti (cand nu va vede nimeni ptc daca e lume s`ar putea ca ea sa fie jenata). daca te lasa. urmatorul pas e celebra intrebare : "vrei sa fi cu mine/vrei sa fi ubita mea?"

Sper sa reusesti sa o cucerestiwinking
Succes!>big grin

| Silvia a răspuns:

Nu e chiar cum sa agati o fata dar am dat raspunsul asta la o intrebare asemanatoare si am dat si eu copy->paste laughing

| Macho a răspuns:

@alma---> daca vad bine el zice ca nu are dintii cariati. nustii cum sa agati o fata? sunt fel si fel de carlige. cu timpu se invata si aceasta arta a agatatului. vorbe dulci, replici funny, putin tupeu s. a.

| urbanghost a răspuns:

Ia-ti frate undita la tine, si agati care vrei, ace sa ai! laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Cu undita e cel mai bine...

vrei sa o agati de o macara si sa iti arati peisajul sau cum?

| alma a răspuns:

Du-te la dentist si repara-ti dintii sau cauta o fata la fel de stirba ca si tine.Pa

| alma a răspuns:

Scuze, am inteles gresit intrbarea, se mai intimpla.Succes la agatat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cariaza-i poate ai mai multe sanserolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vampirule.musco de gat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zici ca te pregatesti pentru un rol intr-un film cu vampiri. Apucaturile nu-s greu de procurat...