| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, conteaza mult dintii unui baiat daca sunt putin cariati? Am in fata 2 dinti cam cariati si stiu ca trebuie sa ii fac cat mai repede dar zic asa pe moment.happy Inca ceva, falcile grasute la baieti cum vi se par?

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

La orice om I se strica dinti la o vreme, sau are ceva probleme cu dantura, doar ca important e sa mergi sa faci ceva cu ei. Daca pari un om ingrijit si ok poate nu conteaza atat de tare ca ai probleme cu dintii aia deoarece e clar ca ti vei face.
Iar de falcile grasute depinde de la om la om, la cum iti sta tie, daca asa tie fizionomia.