| mra22 a întrebat:

Deci am o problema, am niste cosuri la baza penisului pana pe la misloc.Nu se sparg doar daca strang ceva mai tare de ele! nu mi-am inceput viata sexuala, spuneti-mi va rog daca e ceva grav sau ce este, repet: niste mici umflaturi ceva gen cosuri la baza penisului! MS anticipat

3 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Se numesc puncte de grasime happy. Lasa`le acolo laughing. Trec ele.

| ThePunisher a răspuns:

Du-te la un dermatolog, ca el e in masura sa dea sfaturi medicale.

| Valentin333 a răspuns:

Du-te la un dermatolog sa se uite nitel la **** ta si dupa o sa iti dea ceva creme si o sa iti spuna sa nu mai faci laba atat de mult