| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la nivelul penisului ..de cativa ani am niste bubite mici,ca niste cosuri asa,foarte mici pe pielea penisului, in interior ..si pe langa capul penisului sad nu mi-am inceput inca viata sexuaala, nu ma mananca..nimic! doar asa ma deranjeaza ca aspect ..cine stie despre ce este vorba si cu ce se trateaza? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Asian a răspuns:

Prietene este ceva normal...si eu am asa ceva asa ca nu te impacienta.Se trateaza cu voie buna si distractie.Bafta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nishuman a răspuns:

Sa zicem ca o fata vrea sa-mi faca oral ..si cand vede alea? ii e scarba