| Zamfira_Mihai_1998 a întrebat:

Deci...am si eu o intrebare pentru fete.
Va place ca un baiat sa va remarce fundul sau sanii?
Mai nou aud mai toate fetele din scoala ca vor sa aiba decolteu generos, ca isi iau pantaloni scurti doar pentru impresie.
So..care e adevarul? Am scoala full de curve sau asta e comportamenu' feminin?

9 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Mai taci odata

| marialungu a răspuns:

E o prostie, ar trebui sa va iubeasca prin ceea ce sunteti nu cum aratati, cum va fi viitorul, unde se va ajunge?

| Zamfira_Mihai_1998 explică (pentru marialungu):

Pai de asta zic, pana acum un an nici nu se punea problema, dar acum vad ca-s discutii aprinse. >.

| xcore a răspuns (pentru marialungu):

Loredana nu mai gandi ca o bucata te plastic. Ca sa ajungi sa cunosti pe cineva "prin ceea ce este" trebuie mai intai sa intri in contact cu acea persoana. Ca sa intri in contact cu acea persoana si, in mod implicit (pentru subiectul de fata), sa ajungi sa ai o relatie cu persoana in cauza trebuie sa iti placa din pct de vedere fizic. Altfel nu ii ceri numarul si automat nu ajungi sa o cunosti "prin ceea ce este". Logic sau nu?

| xcore a răspuns:

AM sfatuit sa nu gandesca ca o bucata de plastic. Care jignire? Nu am afirmat nimic jignitor la adresa utilizatorului

| MODAlex a răspuns (pentru xcore):

Daca ti-as fi zis eu asta, pana acum aveeam 3Pm-uri cu 3pagini de injurii de la tine!

| xcore a răspuns (pentru MODAlex):

In cazul asta suferi de mania prejudecatii. Poti sa imi dai ban. TOATA LUMEA E LA FEL! TOTUL E O CONSPIRATIE!
-Nu stiu cine esti, daca esti vreun moderator sau ceva, si probabil nici nu este problema mea sa te sfatuiesc dar totusi ma incumet sa o fac. Ai putea mai intai sa citesti ce si cum am scris eu pe situl asta sa vezi daca sunt vreun fel de needucat care jigneste fara motiv.

In cazul de aici eu nu am facut o afirmatie sau adus vreo atingere integritatii morale, fizice sau de orice ordin vrei tu utilizatorului. Am dat un sfat, daca vrei, prietenesc

| xcore a răspuns:

Chiar te rog

| Zamfira_Mihai_1998 explică:

Si ce ma doare ca iau ban 3 zile? Aproape imi vine sa plang;(