| NothingImportant200 a întrebat:

Deci azi la 19:00 a fost filmul "Clopotica si comoara pierduta", iar la final era un fel de citat care incepe asa:"Comoara nu e aur, nici argint, nici diamant..."Si nu mai stiu cum era. Cine il stie sa mi-l zica si mie va rooog! Funda garantat!kiss

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi ce legătură are clopoţica cu dragoste&sex?
A, şi pentru viitor nu mai începe întrebarea cu "deci".
Deci se foloseşte atunci când tragi o concluzie.
Nu am pretenţii prea mari dacă întrebi de nu-ştiu-ce clopoţică, dar totuşi...

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Scuza`ma dragutsawinking, dar asta nu e o problema si in fond nu e la categoria potrvita!

| Rayyy a răspuns:

"Cea mai mare comoara nu este reprezentata nici de aur, nici de argint, nici de opere de arta.
Ea nu poate fi tinuta in mana, ci este pastrata in inima.Cuvintele se vor risipi la fel cum anotimpurile vin si pleaca. Insa comoara unei adevarate prietenii isi va pastra mereu stralucirea.

Sper ca te-am ajutat!

Apache
| Apache a răspuns:

Bv ma esti vedeta! http://neata.a1.ro/......_3851.html

| Anonim_5618 a răspuns:

Poti sa mai iei filmul o data...
si sa asculti rolling eyes

| Myuu a răspuns:

Ceva cu "adevarata prietenie" era vorba.