| IubesteEa a întrebat:

Deci catre toti care ati fost atenti la intrebarile mele din cele 3 povesti as vrea sa va intreb de ce fostul mi-a zis pe mess ca mai bine decat sa ne certam toti 3? de ce nu a vrut sa spun la nimeni de relatia noastra, desi el a spus la cativa din colegii lui? acum cand suntem despartiti spune la toata lumea ca isi bate joc de mine ma rog si-a batut joc de mine si mie cand eram impreuna mi-a spus ca nu-i asa si mie si lui fratele meu si prietenei mele, prietenei mele i-a spus ca ma iubeste si mie la fel acum nu stiu ce sa cred? voi ce credeti? a vrut sau nu sa se desparta de mine? si daca isi batea joc de mine cand il inselam, ca l-am inselat cu colegul lui in fata scolii si m-a prins apoi s-a dus langa un geam si statea singur si arunca cu bulgari pe atunci era iarna s-a suparat? apoi l-am intrebat daca mai suntem impreuna, si a zis da a 3-a zi nu mai eram cu el tot asa l-am intrebat si a zis nu, dc nu mi-a dat raspuns s-o fi suparat? si daca isi batea joc de mine s-ar fi mai intors la mine? ca pe 1 ne-am impacat si era sa ne si sarutam dar erau mai multi de fata si de ce sa intors la mine daca l-am inselat cu colegul lui care tot ma lua in brate si el il batea? va rog am nevoie de ajutor va cer voua parerea dau funda raspundeti la toate intrebarile va rog din suflet :

1 răspuns:
| TootydeCool a răspuns:

Pai cred ca baiatul este un cretin nu mai incerca sa ai faci pe plac, cad el isi bate joc de tine ca iubirea cu forta nu va merge!@!
succes ai griza