| IubesteEa a întrebat:

Eu am fost cu un baiat de 12 ani, acum eu fac 14 ani. Iar inainte de a fi cu el, ma tot apara, ii batea pe cei care se luau de mine.Asa si el i-a dat oracolul lui, lui Robert colegul lui zis si fratele meu, la prima intrebare daca am iubit\a am zis nu si el da, apoi l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine, in oracol am aflat ca e cu o fata de 13 ani, cls a vii-a A clasa in care eu invat. Apoi cand a vazut oracolul a inceput sa il bata pe colegul lui Florin ca se dadea la mine.Seara a intrat pe mess si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el am zis da, apoi eu l-am intrebat daca vrea el sa fie cu mine si a zis ca nu stie apoi da.Si cand am plecat impreuna spre casa nu ma pupat si mi-a si doar pa. Dar abia astepta sa vorbeasca cu mine pe mess.Asa apoi colega mea a aflat ca sunt cu el si m-a facut curva, ma urmarea si tot felul de chestii. Apoi de la o colega foarte buna am aflat ca colega mea si iubitul meu au fost impreuna, doar numai ca iubitul meu i-a dat papucii colegei mele pentru a fi cu mine.Si au inceput zvonuri imediat dupa ce au aflat colegii mei ca sunt cu el.Eu am crezut si m-am gandit sa il insel.Asa am si facut cu colegul lui Florin.In fata scolii m-a prins cu mine si cu el imbratisandu-ne, apoi s-a dus intr-un colt singur si arunca cu bulgari.Intrebarile mele ar fi cam astea:1.De ce colega mea s-a suparat ccand a aflat ca sunt cu el? 2.De ce a rnuntat el la colega mea pentru mine? 3. S-o fi suparat cand l-am inselat? De ce a reactionat asa adica s-a dus singur intr-un colt si arunca cu bulgari in geam? 4.Credeti ca m-a iubit cu adevarat daca dupa ce l-am inselat, o saptamana am stat despartiti apoi ne-am impacat? 5.De ce sa intors la mine? 6. De ce nu m-a sarutat cand a plecat acasa? Dau funda la cei care au raspuns sincer la toate intrebarile si la un raspuns frumos si cei care mi-au citit toata povestea asta mersi!

Răspuns Câştigător
| LallyLala a răspuns:

1.Din moment ce colega ta era cu el si el a parasit-o pentru tine, daca ea tinea la el e normal sa fie suparata, dar daca nu esti prietena cu ea nu are rost sa o asculti.
2.A renuntat la ea poate pentru ca te placea pe tine mai mult.
3.Da, oricine s-ar supara daca l-ai insela, cand ai auzit acele zvonuri trebuia sa vorbesti cu el si sa lamuriti situatia, nu sa actionezi in felul asta.Si ca arunca cu bulgari in geam, poate chiar te placea si ii parea rau, sau se enervase si era un mod in care sa se calmeze.
4. Poate chiar te-a placut daca te-a iertat pentru atunci.
5.Asta nu stiu, doar el stie de ce. Poate pentru ca te place.
6. Poate era timid si nu stia daca este bine sau nu.

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

1. Pentru ca el a renuntat la ea in favoarea taa.
2. Pentru ca te placee.
3. Logic ca s-a suparat pentru ca are motive deoarece a renuntat la acea fata care te-a facut curva pentru tine iar tu l-ai ''inselat''
4. Cu siguranta.
5. Poate pentru ca e timid...
byeeee love struck
p.s.:sa imi trimiti mesaj daca mai este ceva :*

| nvccosmin a răspuns:

Id meu este nunvailer_c da-mi add si vb pe mess
ca nu pot sa rasp aici :d