| RaVuL a întrebat:

Deci cum sa o conving pe o fataaaa sa ne-o punem?

15 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ii dai sa bea pana se imbata apoi va fi numai a tawinking

| Castiel a răspuns:

Du-te pe hi5/facebook acolo gasesti curvewinking daca mai ai si bani nu cred ca mai trebuie sa-ti explic ceva nu>?

| simona_3709 a răspuns:

1. Nu poti sa o convingi decat daca ai o vrajeala prea buna sau daca fata e mult prea proasta.
2. Cred ca trebuie sa mai astepti. Asta vine de la sine. Incearca sa nu devi obsedat si frustrat, in felu ista nu o sa poti sa o "pui" cu nimeni happy
Numa` bine.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pune-i somnifere in apa, dupa aceea i-o ''pui''

| anca13 a răspuns:

Nu trebuie sa convingi pe nici una, daca vrea de buna voie e bine, daca nu nu.winking Poate e inca virgina si nu esti tu cel cu care sa-si inceapa viata sexuala.Mai asteapta si tu putin. happy

| cosmin21 a răspuns:

In primul rand astepti sa mai cresti ca vad ca esti cam pubertin, si dupa aia cand gasesti o fata te duci frumos la ea cu flori cu o cutie cu bomboane si ii soptesti la ureche tandru " Fah The futzy? "

Apache
| Apache a răspuns:

.fii natural
din intrebare vad ca esti un gentelman...

| Chrysk2 a răspuns:

La cum ai scris imi dau seama ce fel de persoana esti, cred ca tu esti unu din aia care ori va avea sute de femei(10%)sau ca vei ramane virgin daca nu iti cumperi TIR(90%)

| klaudia_4431 a răspuns:

Nu este nimic de convins,ea nu este vreun animal sa o dresezi tu,are sentimente si suflet binenteles,deci eu zic sa ramai in continuare cu,, palmuela,, sau sa inveti sa respecti o femeie si vei primi ce ti se cuvinesmug

| caius a răspuns:

Nu pui intrebari stupide de genul asta?

| paulsar28 a răspuns:

Ba deci ai o fata de clasa a 5-a ca esti un pic cam prostum.nu foarte mult... apropo mai cresti

| paulsar28 a răspuns:

Tu inca nu ai par pe **** si vreai sa aperi patria? Ma putife psihiatria dinbucuresti e libere.P.S. Noi medici te asteptam!

| yumeee a răspuns:

La asta-ţi stă gândul la cei 14-15 ani ai tăi? (ghidându-mă după poză)
Nu poţi convinge o fată să facă sex cu tine, chestia asta vine natural, şi simplul fapt că vrei să o convingi (care implică o lipsă de voinţă din partea ei, căci atlfel "v-aţi fi pus-o" deja), arată ce imatur eşti.
dacă toţi băieţii ar fi ca tine, ar fi toate fetele lesbi.

| Joint_4006 a răspuns:

Simplu te duci iei un pistol ca nu e o avere.si o violezi.
Glumesc!
trebuie sa vrea si ea.sa aiba incredere in tine in primul randwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce-i, dreapta a obosit?