| alejinxique a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ne punem difuzoare in spate in masina?

Răspuns Câştigător
| mikella a răspuns:

In primul rand cred ca ar trebui sa pui prin masina CD cu muzica de care le place lor, sa le spui atunci cand asculta muzica ''stii mami sar auzi mai bine daca ar fi si in spate niste boxe sar auzi mai bine''sau chestii ceva de genu.sau mai poti apela la niste prieteni dea parintilor sa le dea un sfat sa puna boxe.succes

3 răspunsuri:
| alejinxique explică:

Sa iei note bune la scoala. Sa asculti pe parintii tai si ajuta la treburile casnice. Sa ai grija de masina. - chiar fac asta laughing)

| alejinxique explică:

Merci mult tuturor! S-a rezolvat. :d

| Alexandrion_6425 a răspuns:

Sa iei note bune la scoala. Sa asculti pe parintii tai si ajuta la treburile casnice. Sa ai grija de masina.