| WrongPassword a întrebat:

Deci,
Era o melodie stiu sigur ca avea in titlu "follow"parca thinking iar videoclipul era cu fata imbracata in rochie de mireasa si toti credeau ca era moarta dar ea traia, iar la biserica preotul o vedea cum batea in geamul de la sicriu si isi face cruce - e rock si e cantata de o femeie imbracata asa in negru.:-s pff sumbru; pls care stii? funda:X scuzati categ puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Allexandraaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk&ob=av2e Cred ca asta o cauti :-*.

1 răspuns:
| Tatty17 a răspuns:

Lykke Li - I Follow Rivers?