| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

FUNDITA.Aseara pe UTV, am vazut o melodie rock foarte frumoasa cand era o fata cand canta era imbracata intr'o rochie neagra si in videoclip era o fata care era imbracata mireasa si pusa in cosciug, care vroia sa iasa si batea in cosciug foarte tare ca sa iasa si era si o femeie langa ea cand sa o ingroape si nu o interesa daca o ingropa sau nu. Apoi, fata iese din pamant si se duce la femeia aceea.Altcva numai stiu.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Aa.am vazut si eu videoclipul tot aseara p utv big grin. Se numeste "bury me alive" :**

| NinaY a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar imi spui si mie cum se numeste daca aflii?big grin