| Wdcefv a întrebat:

Deci...eu in clasa la mine sunt o fata foarte timida,genul de fata cuminte.
M-a mutat in banca cu un baiat care e experimentat cu fetele dar pune si suflet si cand place una o place mult si bine.
Lui ii pace acum de o fata(asa zice el) care nu il place inapoi si o place cam de un an.
Eu am observat ca atunci cand vorbeste cu mine nu se poate concentra doar la ochii mei,se uita si la buze sau de cele mai ulte ori la tatehappy
Se uita in ora la fata mea,tate, fund.De multe ori i se scoala in ora si o data se uita insistent la "aia" si apoi la mine (de aici am tras concluzia ca posibil din cauza mea i s-a sculat.)De asemenea in odata cand isi baga camasa in pantalon sau nu stiu ce facea legat cu pantalonii se uita foarte insistent la mine mult timp ca si cand ar vrea sa il privesc.
Nu prea vorbeste cu mine dar intotdeauna el incepe discutile deoarece eu sunt mai timida.Se poarta ca un"gentelman" cu mine,cedeaza tot timpul cand vorbim in contradictoriu.
Inainte sa stea in banca cu mine nu se uita deloc la mine dar acum cat e in pauza, la sport etc. mai trage o privire si la mine.
Voi ce credeti? Ce simte pentru mine? Dar pentru fata de care zice ca o place?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cel mic sigur te place si asta-l influenteaza si pe el!

| lolium a răspuns:

Eu cred ca esti naiva.

| 4everYO a răspuns:

Lollll, ce rai is oamenii laughing, poate chiar te place daca se uita incontinu la tinewinking

| LastyDJ a răspuns:

Esti sigura ca atunci cand umbla la pantaloni si se uita la tine nu facea l**a?

| mercenaru67 a răspuns:

Eu unu cred ca esti dusa :]] el se uita mai mult la tine fiindca esti colega lui de banca tongue (o prietena mai apropiata) nu cum erati inainte niste simpli colegi de clasa. Ca raspuns, eu unul nu cred ca ai place de tine! ( cu parere de rau ) si e doar parerea mea...