| duDu_8774 a întrebat:

Deci... Fata ca imi place...in zilele trecute i am aruncat priviri indraznete... i am facut gesturi frumoas(i-am deschis usha ...zabmea cat mai frumos cand se uita la mine...) azi ma enerervat 1 tare si am inceput sa il fugaresc iar ea se uita cu o privire asa ...mai romantica sa zic asa...si nu ma lasa sa trec sau ma chema la banca la ia si ma intreba anumite lucruri cu care nu aveam nici o legutura...asta e 1 semn ca ma place?(imi face cu mana cand intru in clasa ...sau cand vb pe mess maa ma saluta... i fac complimente si chiar odat mi a zis mersi scumpule...marog e ceva neobisnuita ) sa imi zica o fata mai ales sau1 baiat

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daaaaa e clar ca te place, acestea sunt semne ca te place, dacaiti zambea frumos, daca te intreba anumite lucruri, e normal, sa se bage in seama cu tine...deci,eu cred ca ai noroc, ca acea fata sigur te place si asteapta sa faci pasul cel mare, sa ii ceri prietenia, deci nu mai astepta, treci la actiune!

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te-ai scos gagiu! Sari pe ea de acum. A ta ewinking

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca tot o placi fa primul pas, discuta cu ea mai intim si poti sai spui adevraul.Succes

| duDu_8774 explică:

Ms mult la toti raman dator

| duDu_8774 explică:

Pai chiar asta am facut si a venit la banca la mine si m-a intrebat ce fac tonguetonguetongue (am facut-o pea indiferentu)

| NoName0011 a răspuns:

Te place.

| Alex >D a răspuns:

Bah ce bulan au unii angry

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ii place mult de tine

| flamespark a răspuns:

Ha-ha, Dan mai facut sa rad laughing.
duduletz, go for it, fi indraznet, n-ai ce pierdewinking

| pryntzesika_dulc3atza a răspuns:

Sfatul meu e sa lasi totul sa vina de la sine...sa nu iti faci sperante. si daca pana acum ai fost asa "amabil cu ea" incearca cateva zile 2 sau 3 sa fii un pic mai indiferent sa vezi cum reactioneaza sa nu-i dai atentie.asa vezi sigur daca si ea te place cum o placi si tu.bfta :*